Informacje ogólne


Wybierz pytanie, aby wyświetlić odpowiedź:
 

 • Jak wygląda płatna wersja Vagaru? Jakie są funkcjonalności?

 • Czy istnieje bezpłatna wersja VAGARU, chciałbym sprawdzić jak działa zanim kupię?

  Tak, bezpłatna wersja jest dostępna jednorazowo na 3 dni dla każdego użytkownika po rejestracji i zalogowaniu, 

  Dostępny jest zwrot pieniędzy bez podania przyczyny do 30 dni od aktywacji konta, wystarczy wysłać maila i sprawnie zwracamy pieniądze. Naszym zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ musisz coś z siebie dać, stwierdzić, że masz motywację i jesteś gotowa/gotowy zapłacić za produkt. W ten sposób nie tyle testujesz Vagaru, tylko z pełną świadomością zaczynasz się uczyć. Nie odkładasz rozpoczęcia testując, lecz realizujesz swój plan nauki na 100%. Wciąż do 30 dni niczym nie ryzykując, ale ta subtelna różnica powoduje, że traktujesz to inaczej :)

   

 • Mam już jedno konto na Vagaru, czy mogę kupić Vagaru JUNIOR?

   

  Jeśli Twoje konto jest w wersji demonstracyjnej możesz kupić dowolną usługę - zarówno Vagaru jak i Vagaru Junior.

  UWAGA: Na jednym koncie może być jednocześnie aktywna tylko jedna usługa - Vagaru lub Vagaru JUNIOR. Jeśli Twoje konto jest w wersji płatnej z włączoną usługą Vagaru założ nowe konto i wykonaj zakup Vagaru JUNIOR z poziomu nowego konta.

   

 • Czy można robić przerwy na Vagaru? Co jeśli wyjeżdżam?

  Idea Vagaru zakłada, że pracować z językiem trzeba każdego dnia. Są programy nawet na 10 minut dziennie - ale one muszą być realizowane codziennie, jeśli chcesz osiągnąć sukces w nauce. Dostęp do Vagaru jest z dowolnego miejsca, więc wszystko jest w zasięgu. Jeśli myślisz o przerywaniu i powracaniu do Vagaru po jakimś czasie, Twoje efekty mogą nie być dla Ciebie wystarczające

  Oczywiście na Vagaru możesz zawsze przerwać naukę. Pamiętaj jedynie, że jeśli korzystasz ze zniżki, która dostępna jest jedynie w przypadku kontynuacji nauki, po powrocie do Vagaru może nie być już dostępna.

 • Czy mogę korzystać z Vagaru z telefonu lub tabletu?

  Tak, interfejs VAGARU jest responsywny i przyjazny dla telefonów i tabletów.


  Aplikacje, z których korzysta VAGARU m.in. system forum i komentarzy, platforma do webinariów, elektroniczne fiszki itd. posiadają interfejs przyjazny urządzeniom mobilnym lub posiadają aplikacje na urządzenia mobilne.

   

 • Jak zapisać się do VAGARU i gdzie mogę zapłacić?

  1. Wejdź na stronę http://vagaru.pl

  2. Kliknij w “rejestracja”, otworzy Ci się nowe okno z formularzem, uzupełnij dane.

  3. Po rejestracji otrzymasz mail potwierdzający zapis

  4. Zaloguj się na swoje konto wchodząc na http://vagaru.pl i wybierając opcję “logowanie”

  5. Po zalogowaniu ujrzysz stronę z wersją demonstracyjną Vagaru. Na dole będą przyciski kierujące do płatności, dzięki którym wykupisz pełny dostęp do konta.

 • Czy czas nauki samodzielnej określamy z dnia na dzień czy na początku nauki na zawsze?

   

  Najważniejszy w Vagaru jest codzienny kontakt z językiem angielskim, niezależnie od tego ile masz czasu. Codziennie możesz wybrać inny czas nauki. Jednego dnia możesz mieć tylko 10 minut, drugiego 30 minut, a kolejnego 60 minut. Możesz nawet zdecydować o przejściu do 30 minut tuż po wykonaniu planu 10 minutowego. To jest bardzo elastyczne i zależy od Ciebie.

   

 • Czy naukę w Vagaru mogę rozpocząć w dowolnym momencie?

   

  Tak. Vagaru nie jest kursem, który ma konkretny początek, koniec i ramy. Vagaru to znacznie więcej, to codzienny kontaktem z angielskim i możesz dołączyć w dowolnej chwili. Uważaj, efekty uzależniają, więc dobrze przemyśl swoją decyzję.

   

 • Do czego będę mieć dostęp po rezygnacji z konta płatnego?

  Wraz z wygaśnięciem dostępu konto przechodzi w tryb testowy, więc żadne funkcjonalności dostępne w pełnej wersji nie są dostępne.

  Na Vagaru nie ma zaległości, realizujesz materiały na bieżąco, nie skupiając się na gromadzeniu materiałów, ale na nabywaniu i gromadzeniu praktycznych umiejętności.

  Jeśli chcesz mieć dostęp do programów nauki samodzielnej, które realizowałeś możesz na własny użytek zadbaj o to, aby skopiować treści programów np. do edytora tekstu, pliku PDF lub korzystając z nożyczek internetowych (np. WebClipper). Jeśli chcesz mieć dostęp do nagrań konwersacji i powtórek z programów zadbaj o pobranie ich na swoje urządzenie - pozostają u Ciebie, dopóki ich nie skasujesz :)

  Po wygaśnięciu konta wciąż będziesz mieć dostęp do:

  Memrise - wszystkie programy, które dodasz do memrise w trakcie nauki na Vagaru, pozostaną na Twoim koncie Memrise i nadal będą dostępne.
  Disqus - wszystkie komentarze, które dodasz na Disqus w trakcie nauki na Vagaru, pozostaną na Twoim Koncie Disqus i będą dostępne wraz z poprawkami.

   

VMDesignScript logo